קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אסלות מעוצבות

 
האסלות שיש לנו היום בחדרי השירותים הם כבר לא רק אסלות עבור הצורך והשימוש הבסיסיים שלהם. האסלה הפכה היום לפריט עיצובי לכל דבר. האסלות של היום הן אסלות מעוצבות המשתלבות היטב עם כל העיצוב בחדר השירותים או חדר האמבטיה ומעניקות מראה הרבה יותר נוח ונעים לעין ביחס לאסלה הרגילה. ישנו גם העניין הפרקטי מבחינת הניקיון והאסתטיקה כאשר אסלות מעוצבות הן בדרך כלל תלויות ומאפשרות לשמור היטב על הניקיון ועל ההיגיינה בחדר השירותים.

אסלות מעוצבות הן כבר ממש לא חידוש בעולם המעוצב של היום. כיום כל חדר מקבל את ההקפדה העיצובית ואת שימת הלב לכל הפרטים וכשאנחנו נעזרים במעצבת פנים הרי גם כל אביזר בבית עובר את שבט הביקורת של המעצבת. היא קובעת מה יוכל להיכנס אלינו הביתה ולמה לא נוכל לתת דריסת רגל... כך שגם חדרי השירותים של היום נראים אחרת לגמרי מחדרי השירותים שהיו בעבר.

אסלה נסתרת – מה זה?

כאשר אנחנו מדברים על אסלות מעוצבות, לרוב תהיינה אלה אסלות נסתרות. מה זה בעצם אסלה נסתרת ולמה היא טובה כל כך? למעשה האסלה הנסתרת היא אסלה תלויה אשר מיכל ההדחה שלה סמוי והוא מובנה בתוך הקיר. מה שאנחנו רואים זה למעשה רק את האסלה שתלויה באוויר ללא חיבור לרצפה כאשר מיכל ההדחה קבוע מאחורי הקיר והמראה המתקבל הוא נקי ונעים לעין.

מה היתרונות של אסלה כזו?

האסלה התלויה כפי שכבר הבנתם אינה מחוברת לרצפה. זה אומר שניתן לשלוט הרבה יותר טוב על ניקיון החדר ועל הרצפה שמתחת לאסלה. זאת בניגוד לאסלה הרגילה אשר גם אם נקפיד מאוד על הניקיון, לרוב זה לא ממש יצליח והחדר כולו יהיה ספוג בניחוחות לא סימפטיים. במיוחד כאשר מדובר בשירותים של גני ילדים או בבית עם ילדים שמתקשים לשמור על הניקיון.

"כיור וברז" מציעים מקלחונים מעוצבים לאמבטיה, כיורי אמבטיה ורחצה ואת כל האביזרים לחדרי אמבטיה ושירותים.

מחפשים אסלה תלויה? מקלחונים מעוצבים לאמבטיה? כיורי אמבטיה ורחצה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא את הכלים הסניטריים המעוצבים והאיכותיים ביותר!