קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ארון אמבטיה עם כיור מונח

 
ארונות אמבטיה אלו הם ארונות אשר מסדרים לנו את חדר האמבטיה ומאפשרים לשלוט על כל מה אנחנו רוצים שיהיה שם בלי שהכול יתפזר וישרור בלגן ומהומה.

בדרך כלל יכלול ארון האמבטיה, כיור שיהיה מובנה ומתוכנן יחד עם הארון ובכך למעשה אנחנו מרוויחים את שתי המטרות יחד והמקום מנוצל היטב. כיום אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים ארון אמבטיה עם כיור מונח כאשר הכיור המונח משדרג מאוד את המראה הסופי של החדר והופך את המקום לחלל נעים ונקי לעין.

ארון אמבטיה עם כיור מונח זהו ארון אמבטיה שנפוץ מאוד בשנים האחרונות. מעצבי הפנים של היום ממליצים מאוד על הכיורים מהסוג הזה כאשר הם משולבים יחד עם הארון המתוכנן היטב בהתאם לחלל הרי שמתקבל חדר מסוגנן ונאה שמשדרג באופן מהותי את כל חדר האמבטיה.

ארון אמבטיה עם כיור מונח – ארון שימושי עם כל היתרונות

כאשר אנחנו בוחרים את הארון עם הכיור המונח אנחנו נהנים מאון שהוא הרבה יותר מנוצל היות והארון שמתחת לכיור נשאר ארון מושלם כמעט מלבד הסיפון והצנרת שעוברים בו. הנפח של הכיור נמצא למעשה מחוץ לארון כך שנין לאחסן באתו ארון חומרי ניקוי גדולים או כל מה שאנחנו רוצים שיהיה בחדר ואין לנו באמת את המקום לכך.

ארון אמבטיה בעיצוב אישי

ישנם הארונות הסטנדרטיים אשר לא תמיד יתאימו לכל סוג של חדר אמבטיה. אך כשאר אנחנו הולכים על ארון בעיצוב אישי הרי שנוכל לבחור את הסגנון ואת הארון המתאים לנו. כך לדוגמא נוכל לבחור ארון אמבטיה פינתי, או ארון לכיור אמבטיה בגודל המותאם לצרכים שלנו. כך גם נוכל לבחור ארון מקלחת כפרי וכמובן גם ארון אמבטיה עם כיור מונח. כל הארונות הללו עשויים לתת לכל אחד את המענה המתאים לו ולצרכים שלו.

ארון אמבטיה בלי להתפשר על איכות

אנחנו ב"כיור וברז" משקיעים רבות בעיצוב של ארונות אמבטיה לכל לקוח בהתאם לדרישותיו והעדפותיו האישיות. אצלנו תוכלו למצוא את כל הארונות בכל הסגנונות. כמו ארון אמבטיה פינתי, ארון לכיור אמבטיה, ארון מקלחת כפרי וכל ארון אחר שתרצו להתאים לצרכים ולמטרות שלכם.