קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לברזים במטבח ישנן כמה וכמה מטרות. בניגוד לברז של המקלחת או ראש מקלחת נירוסטה שם הוא משמש בדרך כלל רק לרחצה, הרי שמברז המטבח יש לנו יותר ציפיות. הוא משמש אותנו גם לשתייה, גם לרחיצה הידיים, גם לבישול ובמקרים רבים גם לניקיון של משטחי השיש, הכיורים ואפילו הרצפה של המטבח. לא לחינם יש לנו כל כך הרבה אפשרויות של ברזים לכיור מטבח ואנחנו חייבים לבחור את הברז הכי מתאים על מנת שהוא יענה על כל הצרכים שלנו במטבח.

ברזים לכיור מטבח אלו הם ברזים שאנחנו מצפים מהם להרבה מאוד. לא מדובר כאן רק בברז שאנחנו שותים את מימיו. אנחנו מבשלים במטבח וזקוקים לברז נוח ונגיש. כי כידוע אי אפשר לבשל בלי מים. אנחנו צריכים מים כדי לשטוף ידיים לפני הבישול, אחרי הבישול, לפני הארוחה וגם אחריה וכמובן שאנחנו משתמשים באותו ברז בדיוק גם על מנת לנקות אחרי שסיימנו לאכול, לבשל או לשהות במטבח. ישנם הברזים אשר משמשים אפילו לצורך שטיפת רצפה כפי שנברר בהמשך. כך שברור כי בבואנו לבחור את ברז המטבח, אנחנו חייבים לבדוק היטב מהן האפשרויות הקיימות, מה מציעים לנו בחנות ומה למעשה הברז שיענה על הצרכים שלנו באופן מלא.

ברזים לכיור מטבח – זרם, עוצמה ואיכות
על מה למעשה אנחנו אמורים לשים דגש כאשר אנחנו באים לבחור ברזים לכיור מטבח? בניגוד לבחירה בין ברזים לכיור רחצה, הרי שכאשר מדובר בבחירת ברז מטבח, הדילמה היא לא רק בין ראש מקלחת נירוסטה, או ראש מסוג אחר. כיור המטבח הוא לא כמו כיור רחצה והבחירה של הברזים בניגוד לבחירת ברזים לכיור רחצה, אמורים להיעשות באופן שונה לחלוטין.

עלינו לשים לב לפני הכול לאיכות של המוצר. אנחנו לא רוצים למצוא את עצמנו תוך זמן קצר עם ברז שלא באמת ימלא אחר הציפיות שלנו. אחרי שווידאנו כי מדובר בברז איכותי, עלינו לבדוק האם הברז יעניק לנו זרם מים טוב והאם העוצמה של המים תספק אותנו לצורך ביצוע הניקיון של משטחי השיש, הרצפה (במקרים של ברז נשלף) וכדומה.

מחפשים ברז טוב? כיור רחצה? "כיור וברז" עם המענה המושלם לכל צורך!