קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זרוע למקלחת

 
בעבר לא היו לנו הרבה אפשרויות של ברזי מקלחת עם זרוע למקלחת או מוט פינוק כפי שרבים מכנים אותו כיום. הרחצה הייתה פעולה טכנית לחלוטין והיא התנהלה כאשר היה עלינו לאחוז בברז ופשוט 'להתרחץ'... היום יש לנו מגוון אפשרויות המציעות דגמים שונים ומגוונים ומאפשרים לנו ליהנות משעת איכות במקלחת עם זרוע למקלחת שהופך את המקלחת לשעה מפנקת ונעימה.

כיום יש לנו אין ספור אפשרויות לצורך עיצוב חדר האמבטיה שלנו, המקלחת וכל מה שנמצא בחלל הקטן והצפוף, אלו למעשה לא נועדו כדי לצופף לנו עוד יותר את המקום. להיפך. הם תורמים לנו ומייעלים את ניצול השטח כאשר החדר כולו הופך להיות מנוצל טוב יותר. כך זה עם תעלות ניקוז מים וכך גם עם ארונות האמבטיה שיש לנו היום עם האפשרות של שילוב כיור מונח או כל צורה אחרת רצויה, כך זה גם עם האפשרות של התקנת המקלחונים הקומפקטיים, הפינתיים או המעוגלים כאשר אלו חוסכים לנו הרבה מקום בחלל האמבטיה. אך מלבד הנצילות הגבוהה של השטח, יש לנו גם את האביזרים אשר הופכים את השהות במקלחת, לנעימה, לחווייתית ולמפנקת פי כמה וכמה.

זרוע למקלחת – כדי שיהיה הכי כיף להתקלח
כאשר אנחנו מדברים על זרועות למקלחת, אנחנו למעשה מדברים על אביזר נלווה של ראשי מקלחת – הזרוע הוא מוצר שהוא למעשה מוצר מותרות אך כאשר אנחנו מתרגלים אליו אנחנו מבינים עד כמה בעבר לא באמת ידענו מה זו מקלחת 'טובה'...

המקלחת הופכת היות נעימה, חווייתית ואטרקטיבית הרבה יותר הודות למוטות הפינוק אשר מהם אנחנו יכולים ליהנות היום במקלחת.
זרוע למקלחת היא חיונית במיוחד עבור אנשים מוגבלים או קשישים שמתקשים לשמור על שיווי משקלם כאשר הם במקלחת והם חוששים מפני החלקה. האפשרות של רחצה בלי שיהיה צורך לאחוז בברז המים הופך את המקלחת שלהם לבטוחה פי כמה וכמה.

מתלבטים בין ראשי מקלחת? רוצים לשמוע על זרועות למקלחת? מתעניינים על תעלות ניקוז מים? אנחנו ב – "כיור וברז" מאפשרים לכל לקוח למצוא את מבוקשו בהתאם לצרכים האישיים שלו, הרגלי החיים והרצון ליהנות מחדר אמבטיה מעוצב ומפנק בו זמנית.