קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיור מטבח כפרי

 
המטבח הוא מרכז הבית. הוא הלב הפועם של הבית. זהו המקום הראשון שם אנחנו נכנסים כשאנחנו שבים הביתה, לשם אנחנו פונים כשמשעמם לנו ולמעשה זהו המקום החם = תרתי משמע – ביותר של הבית. לא לחינם מושקעת חשיבה רבה כל כך בתכנון נכון של המטבח על מנת שהוא יעניק לנו את מה שיש למטבח שלנו להעניק.

כיור מטבח כפרי למטבח הכפרי – הכיור שישלים את המטבח!
כולנו יודעים כי מבין חדרי הבית, החדר אשר בו אנחנו משקיעים הכי הרבה מהבחינה העיצובית זהו המטבח. במטבח יש לנו הכי הרבה אביזרים, הכי הרבה מוצרי חשמל, ארונות, משטחי שיש וכיורים וכל אלו אמורים להרכיב את התמונה המושלמת של מטבח החלומות שלנו. רבים בוחרים לעצב בביתם דווקא מטבח כפרי למרות סגנון ההייטק השולט כיום בכיפה. חשוב להם שהמטבח יהיה חמים ומזמין ולא רק ומנוכר כמו עולם הייטק המתכתי. מסיבה זו אנחנו עדים כי האלמנטים הכפריים וחומרי העץ השונים עדיין שורדים את עולמנו המתקדם ורבים בוחרים דווקא במטבח מן הסוג הזה.

כיור מטבח כפרי
כאשר מדובר במטבח כפרי, ברור כי צריך גם כיור מטבח כפרי. הכיור הכפרי ישתלב לו היטב בתוך כל המכלול והתוצאה שתתקבל תעניק את המראה הכפרי והחמים המתבקש.

אך האם המטבח הכפרי לא ייראה מיושן מידי לבית המודרני?
רבים שואלים האם המטבח הכפרי לא ייצור רושם עתיק יומין בבית שלנו? כאן חשוב לדעת כי הקדמה והאופנה לא מדלגת גם על המטבחים הכפריים וגם שם היא משאירה טביעות אצבע. כיום נהנים גם המטבחים הכפריים מהנגיעה המודרנית אשר לא מותירה מקום לספק כי אכן מדובר במטבח מתקדם של שנות האלפיים ולא במטבח מהמאה הקודמת.

כיור וברז עם כל הציוד
מתעניינים על כיור מטבח כפרי? רוצים לשמוע על כיור מקלחת מעוצב? כיור מקלחת עם ארון? או אולי מתחשק לכם כיור עומד לחדרי אמבטיה?

את כל אלו ועוד, תוכלו למצוא אצלנו ב"כיור וברז".

כיור מקלחת מעוצב, כיור מקלחת עם ארון, כיור עומד לחדרי אמבטיה וכמובן גם כיור למטבח הכפרי!