קבלו ייעוץ מקצועי
והצעת מחיר אטרקטיבית:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כלי אמבטיה

 
הכלים הסניטריים של היום הם כבר ממש לא רק כלים הבנויים ומעוצבים בהתאם לייעוד ולשימוש העתידי שלהם. אנחנו מוצאים כי היום משמשים הכלים הסניטריים גם כפריטים עיצוביים לכל דבר כאשר אלו מוצעים לנו בשלל דגמים ועיצובים. אנשים שמבינים בעיצוב, לא רוכשים כלי אמבטיה סתם בחנות טמבור מזדמנת. הם פונים לחנויות המתמחות בייחוד בנושא של כלים סניטריים לאמבטיה ונהנים מאמבטיה מעוצבת ומרשימה לצד אסתטיקה ברמה גבוהה.

בשנים עברו היו הכלים הסניטריים, כלים פונקציונליים אשר כל מטרתם הייתה השימוש הבסיסי והמטרתי שלהם. כך הם גם עוצבו ויוצרו. אך היום, כאשר הפן העיצובי זוכה לתשומת לב גבוהה כל כך והבתים הפכו להיות עדכניים ומאובזרים על פי צו האופנה, הרי שגם כלי אמבטיה על כל מה שנכלל תחת הגדרה זו, נהנים ממראה מוקפד ומעוצב היטב.

כלי אמבטיה בסגנון הייטק
העיצוב של הבית המודרני שואב את ההשראה מעולם ההייטק המתפתח. כיום אנחנו פוגשים הרבה פחות את העיצובים הכפריים הטבעיים והכבדים, כאשר העיצובים הקלילים והאופנתיים תופסים את מקומם. המטבחים, חדרי השירות כמו גם חדרי האמבטיה, נהנים כולם מעיצוב ברוח הזמן כאשר הקו הבולט הוא הקו הנקי והחלק אשר עובר כחוט השני בין כל האביזרים אשר מרכיבים את חלל האמבטיה.

אסלה תלויה עם לחצנים למיכלים סמויים
כיום אנחנו כבר כמעט לא מוצאים את האסלות הרגילות המחוברות לקרקע. כמעט בכל בית בוחרים לשדרג כיום את השירותים ובוחרים שם את האסלה התלויה. במקומות ציבוריים כמו בתי מלון, מסעדות, אולמות אירועים וכדומה, אנחנו מוצאים כיום רק את האסלות התלויות.
האסלות הללו משדרגות את חדרי השירות כאשר מדובר בתוצר הרבה יותר אסתטי ונעים לעין. התוצאה היא חדרי שירותים קלים לניקוי הנשמרים היטב ונראים תמיד נקיים ומטופחים.

מחפשים מזלפים? כלי אמבטיה? מתעניינים על כלים סניטריים לאמבטיה? רוצים לשדרג את חדר השירותים באסלה תלויה? אתם זקוקים לסט לחצנים למיכלים?

אצלנו ב"כיור וברז" תוכלו למצוא את מבוקשכם. מבחר ענק עומד לשירותכם, עם צוות אדיב שיתאים לכם את המוצר הכי מתאים, למטרות שלכם, לדרישות שלכם ולהרגלי החיים שלכם.