כיורים כיור אמבטיה

כיור אמבטיה מונח

כיור אמבטיה מונח נחשבת לאחת מן הבחירות הנפוצות הפופולריות ביותר בקרב בתים רבים בישראל. זהו כיור פרקטי, אלגנטי, ומרשים. כמו כן, הוא יכול להגיע במגוון רחב של צבעים, סגנונות, עיצובים, צורות וחומרי גלם. מדובר במוצר אשר מתאים במיוחד עבור חדרי רחצה, ויכול לשדרג ברגע את הנראות והאווירה בחדר. קיימים דגמים שונים ומגוונים של כיור אמבטיה מונח כאשר מומלץ להתאים את המוצר לסגנון החדר ולסגנון המשטח הקיים. חברת כיור וברז הינה חברה בעלת ותק של למעלה מ-30 שנה בייבוא איכותי ומקצועי של כלים סניטריים ביניהם כיור אינטגרלי, כיורי בטון ומגוון נוסף של מוצרים.

כיור אינטגרלי

כיור אינטגרלי בעל יתרונות רבים כאשר המרכזי מבניהם. הוא האפשרות לבחור במגוון רחב של חומרי גלם, וסגנונות שונים. כמו כן ניתן לקבל צורות שונות כגון מלבני, עגול ומרובע. בנוסף, ניתן לייצר כיור אשר מבונה באופן ייחודי לצרכי הלקוח ולגודל החלל הרלוונטי. יתרון נוסף של כיור מסוג זה הוא רמת העמידות שלו. מדובר במוצר אשר נשמר לאורך שנים רבות. ומעניק מראה אחיד מכיוון שהכיור למעשה ממשיך את קו השיש בצורה הרמונית וחלקה. כיור מסוג זה הינו פרקטי במיוחד וקל לניקוי.

כיור אמבטיה

כיור אמבטיה מונח יכול להגיע במגוון רחב של צורות, סגנונות, וחומרי גלם שונים. כאשר כיום קיימים כיורים שקועים וכיורים מונחים. מדובר בסגנונות שונים מאוד אחד מן השני. ולכן ישנה חשיבות גבוהה לבחירה מחושבת וחכמה. כמו כן, חשוב ומומלץ להכיר את מגוון האפשרויות הקיים כיום. היתרונות והחסרונות של כל מוצר, ורק לאחר מכן לקבל החלטה על סוג הכיור אשר תרצו להתקין בחללי הבית השונים. כיור וברז הינה חברה מקצועית אשר מתמחה זה שלושה עשורים בייבוא של מוצרים וכלים סניטריים. החברה מחזיקה בצוות מקצועי בעל ידע רב בתחום אשר מעניק לכל לקוח ייעוץ אישי ומקצועי. כיורים מונחים לאמבטיה מייבאים מיטב המותגים כמו: סיוון אופיר, אקווטופ, הנסגרואה, גרואה, סניטק, מיטרני, בלנקו וניגא.

כיור אמבטיה אינטגרלי

כיור אמבטיה אינטגרלי הינו כיור בעל מראה אסתטי, עיצובי והרמוני אשר מעניק לכל חלל בו הוא נמצא מראה עיצובי ומיוחד. היתרון הבולט ביותר של כיור זה הוא האפשרות להתאים לו דלפק תואם. חברת כיורים מקצועית תבצע לקיחת מידות. זאת על מנת להתאים את המשטח והמיקום בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן