ארונות לאמבטיה

בחברת כיור וברז ניתן לקבל מגוון ארונות מעוצבים לאמבטיה . הארונות המעוצבים שלנו משלבים עיצוב חדשני, אסתטיקה ופונקציונאליות גם יחד.

יותר ויותר אנשים מעדיפים לשדרג את החלל ולתת מנוחה לנפש בחדר אמבט המשרה אווירת רוגע , אסתטיקה ובעיקר נוחות. ארון אמבטיה מעוצב בחלל חדר הרחצה, משמש פרמטר עיצובי ופונקציונאלי, כאשר השילוב משדרג את מראה החלל כולו.
שילוב נכון של ארונות אמבטיה יכול להוסיף ולשפר במיוחד את האווירה.

ארונות לאמבטיה של היום מגיעים בכל גודל ובכל תורה העולה על רוחכם . אם זה במידה של 60 ס"מ ומגיע גם למידות של 1.50 ס"מ . גם ארונות השרות של היום מגיעים לרמת גימור מושלמת כמו הארון עצמו ויכול להגיע במידות ובעומקים לפי הצרכים שלכם

נשאלת השאלה האם ארון לאמבטיה צריך להיות תלוי או אולי עומד?

האם הכיור המונח יתאים בצורה יותר יפה לארון? או אולי כיור אינטגרלי, או זכוכית יהיו בסיס יותר טוב לעיצוב חדר האמבטיה?

לכל השאלות האלה ניתן לקבל תשובה בקלות. התשובה כמובן נתונה אצלכם, ואצלנו בכיור וברז אנו נשמח להסביר לכם את כול האופציות העומדות לרשותיכם.

כמובן שארונות האמבטיה של היום מגיעות בצבעים שונים, כמו: שחור, צהוב, ורוד, אפור וכו'.

ישנה גם האופציה להחליף את המגירות בדלתות , או אולי ליצור סל כביסה מתחת לסיפון של הכיור המונח או הכיור האינטגרלי. אתם מחליטים בסופו של דבר על עיצוב הארון ומה שמתאים לצרכים שלכם

שאלת ברזי האמבטיה כמובן שעולה גם, האם כדי להשים את הברז מתוך הקיר, או האם כדי בגלל הכיור המונח שהברז יהיה גבוה כדי שהמים לא יעופו לכול עבר, או לחלופין בגלל שיש כיור אינטגרלי אז עדיף שהברז לאמבטיה יצא מהארון עצמו.

התחרות בין המותגים על לב הקונה כיום היא גדולה (ואולי הגדולה אי פעם). החברות של היום הבינו שהם צריכים להגיע לכלל הלקוחות, אם בארונות למרחבים קטנים שיתאימו לחדרי השירותים של האורחים , או לחלופין לארונות בייצור עצמי.

מבין החברות הגדולות, אנו בכיור וברז עובדים עם מותגים כמו: סניטק, סיוון אופיר, סחר אספקות , טופ באט, ועוד מגוון ענק של מותגים המובילים את עולם חדרי האמבטיה והאביזרים הנלווים.

בכיור וברז אנו נשמח לעזור, ולהקשיב לכל שאלה

צריכים עזרה? פנו אלינו

    Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן