כלים סניטריים - כיור וברז

כיור אמבטיה קטן

כיור אמבטיה קטן הוא כיור חיוני וחשוב ביותר. אנחנו זקוקים לכיור הזה לצורך מטרות שונות ובדרך כלל הוא ישולב יחד עם ארון האמבטיה. כך גם נהנה מניצול טוב יותר של כל השטח במקום.

כיור אמבטיה קטן זהו כיור נצרך ביותר. בכיור אנחנו משתמשים לצורך שטיפת ידיים, לצחצוח שיניים ואם הוא לא קטנטן מידי, הרי שהוא יוכל גם להתאים לצורך רחצת תינוקות רכים. אין ספק, כי חשוב לתת את הדעת כאשר באים לבחור את הכיור לחדר האמבטיה, על מנת שהוא אכן יספק את המענה לכל אותם הצרכים שיש לנו בחדר האמבטיה. כמובן שארון האמבטיה נותן גם את הטון, כמו כן גם המקלחון והאסלה התלויה

כיור אמבטיה קטן לרחצת תינוקות קטנים
אז אם ניקח לדוגמא את הנושא של אמבטיה לתינוק שנולד, הרי שאם יש לנו כיור ארון אמבטיה קטן, אנחנו בהחלט עשויים ליהנות מהאפשרות הפרקטית והבטוחה ביותר של רחצת התינוק עם כל התנאים הדרושים לנו לשם כך. כי הכיור בניגוד לאמבטיית תינוקות שאנחנו משתמשים בדרך כלל, מכיל את הברז המובנה כמובן, דבר שאין לנו באמבטיה מכל סוג שהוא המיועד לתינוקות. מלבד זאת יש לנו בדרך כלל גם את משטח השיש אשר נמצא לצד הכיור והוא מאפשר לנו את הטיפול בתינוק לאחר הרחצה. את העטיפה והייבוש במגבת, הלבשת התינוק כאשר הכול נעשה באופן נעים בחלל המחומם והנעים של חדר האמבטיה.

כיור לחדר אמבטיה לצחצוח שיניים
אם אין לנו כיור קטן בחדר האמבטיה או כאשר הכיור אינו נוח, ניאלץ להשתמש לצורך צחצוח השיניים בכיור המטבח. גם אם יש לנו כיור מטבח כפול נירוסטה, עדיין יהיה זה הרבה יותר נוח וסימפטי לצחצח שיניים על יד כיור אמבטיה קטן. מסיבה זו ממש לא מומלץ לוותר על כיור כזה.

כיור ארון אמבטיה משלים את העיצוב של חדר האמבטיה
כיום אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים את הארונות לאמבטיה המשלבים כיור לחדר אמבטיה. מדובר בניצול חכם ונכון של החלל המעניק לנו חדר אמבטיה מנוצל ופונקציונלי במיוחד לצורך כל המטרות של החדר.

מחפשים כיור לאמבטיה? כיור מטבח כפול נירוסטה? כיור וברז. זוהי הכתובת!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן