כלים סניטריים - כיור וברז

ברזים לחדר אמבטיה

ברזים לאמבטיה. חדר האמבטיה הוא כבר מזמן לא רק חלל פונקציונלי שמכניס אותנו מיוזעים מעמל היום ומוציא אותנו נקיים ורעננים… מדובר בחדר מפנק ונעים שאמור להיות מעוצב היטב בטוב טעם. לא לחינם ניכרת כיום ההשקעה בבחירה של ברזים לחדר אמבטיה, עיצוב ארונות אמבטיה מיוחדים, מקלחונים מזכוכית ועוד.

"כיור וברז" עם כל הפתרונות לחדר אמבטיה מעוצב, נעים ומזמין.
חדרי האמבטיה של היום זוכים לתשומת לב רבה ומוקפדת כאשר אנחנו מוצאים כי היום נהנים חדרי האמבטיה מאבזור מקסימלי, מטיפוח ומהשקעה רבה בכל פרט ופרט על מנת שכל מה שיש לנו שם ישתלבו אלו באלו וייצרו את חדר האמבטיה המושלם. כך לדוגמא יש לנו כיום מבחר ענק של ברזים לחדר אמבטיה ועד לאינטרפוצים מוטות פינוקוארונות מעוצבים לאמבטיה, עם עיצובים ייחודיים ומדליקים במיוחד. ברזים בעיצובים שונים כמו ברזים גבוהים, ברזים נשלפים וכו'. בדוגמאות רבות אשר כל אחד מהם יעניק לחדר האמבטיה את הייחודיות שלו ואת המראה האופייני לו. זאת, למרות שמדובר בסך הכול ב – ברז

ברזים לחדר אמבטיה – לא רק בשביל להתקלח
הבנו כי לברזים לחדר האמבטיה ישנו ייעוד חשוב מעבר לתפקיד הבסיסי שלו, להזרים לנו את המים לאמבט או למקלחתלברז ישנו תפקיד חשוב ורב מעלה. הוא זה שלמעשה יעצב את חדר האמבטיה ויעניק לנו את המראה המעוצב (או שלא…) הברזים שאנחנו פוגשים היום בחנויות אינם ברזים זולים. אנחנו מוצאים כיום ברזים במחירים גבוהים במיוחד כאשר רק מי שבאמת מבין בברזים, יוכל להבין על מה באמת משלמים פה. תפקידינו בכיור וברז הוא להתאים לכם את הברז לארון האמבטיה התלוי או העומד, או לחלופין להתאים את ברז האמבטיה למקלחון ולראש המקלחת.

מקלחונים מזכוכית
מלבד הברזים המושקעים שיש לחדר האמבטיה, אנחנו מגלים כי בשנים האחרונות קיימת נטייה להשקיע בעיקר במקלחונים מעוצבים, ראשי מקלחת ובמוטות הפינוקהמקלחונים מעניקים לכל חדר אמבטיה את היופי הנקי והקו החלק והמעוצב כאשר הדגש הוא כמובן על מקלחונים המעוצבים היטב בהתאם לגודל החלל הנתון. כך לדוגמא ישנם המקלחונים הפינתיים וישנם גם המקלחונים החזיתיים. כל אחד חייב לשים לב לנתונים שיש לו בבית ורק על פי זה לבחור את המקלחון, מוט הפינוק ואינטרפוץ המתאים לו ולנתונים שלו. . החברות המובילות של לעולם המקלחונים היום הם: מיטרני, סניטק וסיוון אופיר

רוצים לחדש ברזים לכיור מקלחת? מחפשים ברזים לחדר אמבטיה? מתלבטים בעניין עיצוב ארונות אמבטיה? פנו אלינו! אנחנו ב"כיור וברז" נדאג לעצב עבורכם את חדר האמבטיה המושלם!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן