אמבטיה פינתית

מותגים מהעולם

חברת כיור וברז מזמינה אותם לעולם חדש של מותגים מובילים כמו הנסגוראה,גרואה (Grohe), בלנקו, סיוון אופיר, סניטק, ניגא ועוד רבים אחרים. כול זה על מנת שתוכלו להתאים לכם את העיצוב והסגנון המתאים לכם ביותר. מותגים בעלי שמות כמו בלנקו, וניגא הם שם דבר בכל הקשור לחדשנות והצטיינות. בהתאמת הדרישות של הלקוחות שלנו וככל. אנו מזמינים אותכם לחפש את המותגים שאנו עובדים איתם. כמו: הנסגרואה,גרואה, מיובי,פלסאון, ניגא, בלנקו, סניטק, סיוון אופיר, ועוד רבים אחרים. על מנת להתרשם מן המוצרים האיכותיים שכיור וברז מספקים לכם.

כיום המותגים הללו נמצאים בקשר ישיר עם הספקים והמחסנים

וזה כדי לתת את השירות הטוב והמהיר ביותר שאפשר לתת. כול זה כדי שללקוחות תיתנן את האופציה הטובה ביותר לעבוד ולקדם את עצמם באופן כזה. שאתן תוכלו להנות מעולם חדשני המותאם לצרכים של כול לקוח באופן אידיוודואלי.
אנו עובדים קשה מאוד כדי שלכם יהיו את מגוון האפשרויות ופתרונות האחסון המתאימים לכל כלי סניטרי שתצטרכו. כמו: כיורים, ארונות אמבטיה, מקלחונים, אסלות , מיכלים גלויים/ סמויים, ברזי אמבטיה, או כלים לאמבטיה.

החברות שאנו עובדים איתם בכיור וברז. הן:  כיור בלנקו, ניגא, סיוון אופיר,  סניטק, דורנבראכט, graff, אקווטופ, גומא, הנסגרואה, גרואה, ומיובי.

מחפשים אסלות? הנסגרואה, וגרואה זאת התשובה.

מחפשים ארונות אמבטיה? סניטק, וסיוון אופיר זאת התשובה.

מחפשים מקלחונים? מיטרני, מיובי, סניטק וסיוון אופיר אלה הפתרונות האידיאלים בשבילכם.

"בכיור וברז" אנו נאפשר לכם להגשים כול חלום, כול בקשה , וכל דרישה כדי שלכם הלקוחות שלנו. תוכלו להנות ולהגשים את כול מה שאתם רק רוצים כדי שהבית שלכם יהיה בית חלומותיכם.

נסו אותנו לאתר שלנו או לחלופין באולם התצוגה שלנו הנמצא בצורף 13 אזור התעשיה חולון.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן