כלים סניטריים - כיור וברז

מקלחון אמבטיה פינתית

מקלחון אמבטיה פינתית זהו מקלחון פרקטי ונוח שלא תופס הרבה מקום בחדר האמבטיה. הוא נאה ונעים לעין, הוא נוח מאוד לשימוש וחוסך את השטח הגדול שדורשת האמבטיה הישנה. העולם המתקדם זונח את האמבטיה לטובת המקלחון כאשר יש לנו מגוון גדול לבחירה. מקלחון הזזה חזית, מקלחון הזזה פינתי ועוד, אשר אלו מיוצרים משלל חומרים מרהיבים ואטרקטיביים במיוחד. כיור וברז – עם כל האפשרויות. 

מקלחון אמבטיה פינתית זהו מוצר די חדש יחסית. לפני שלושים וארבעים שנה כמעט ולא היו המקלחונים הללו בבתים פרטיים. פגשנו אותם בעיקר במקומות ציבוריים כמו בריכות שחייה, בתי מלון וכדומה. בבתים הפרטיים היו רק האמבטיות והמקלחונים לא נחשבו כמוצר נוח ומתאים לבית הפרטי. אך השנים שחלפו השפיעו מאוד גם על אורח החיים כאשר היום אנחנו כבר כמעט לא מוצאים זמן לבלות באמבטיות הקצף הארוכות. מקלחון אמבטיה פינתית פותר לנו את הצורך במקלחת היומיומית וכך אנחנו נהנים ממוצר פרקטי ונוח שלא תופס יותר מידי מקום בחלל האמבטיה. מקלחון אמבטיה פינתי, אמבטיה מלבנית, אמבטיות עומדות. כל אלה מיוצרות על ידי מיטב המותגים המובילים כמו: סיוון אופיר, בלנקו, mti, grohe, hansgrohe, וכו'

מקלחון זכוכית פינתי – מקלחון נעים ואסתטי
בשנים האחרונות נכנסו לשימוש המקלחונים העשויים זכוכית. המקלחונים הללו הם נעימים לעין ונאים הרבה יותר ביחס למקלחונים שהיו מחופים בווילונות פלסטיק מיושנים. הווילונות הללו לא רק שלא החזיקו מעמד לאורך זמן, הם גם היו מתמלאים בעובש בעקבות הלחות, הם נשרו מהטבעות אשר חיברו אותם למוט ובכלל הם העיקו מאוד על המראה הכללי של חדר האמבטיה. כמו כן ניתנת היום גם האופציה למקלחונים לפי מידות, מקלחון חזית, מקלחון הזזה וכו'.

מקלחון הזכוכית לעומת זאת מעניק לנו מגוון יתרונות ולמעשה יש בו את כל מה שאין במקלחות העתיקות שידענו והכרנו עד כה.

מקלחון זכוכית פינתי – למה זה כל כך טוב?
למקלחון הפינתי מגוון יתרונות.

"כיור וברז", עם כל הפתרונות לחדר אמבטיה עדכני ונוח לשימוש.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן