כלים סניטריים - כיור וברז

אסלות מעוצבות

האסלה שיש לנו היום בחדרי השירותים הם כבר לא רק אסלה עבור הצורך והשימוש הבסיסיים שלה. האסלה הפכה היום לפריט עיצובי לכל דבר. אסלות מעוצבות של היום הן תלויה, או מונובלוק. הן המשתלבות היטב עם כל העיצוב בחדר השירותים או חדר האמבטיה. הן מעניקות מראה הרבה יותר נוח ונעים לעין ביחס לאסלה הרגילה. ישנו גם העניין הפרקטי מבחינת הניקיון והאסתטיקה. כאשר אסלות מעוצבות הן בדרך כלל תלויות ומאפשרות לשמור היטב על הניקיון ועל ההיגיינה בחדר השירותים.

אסלות מעוצבות הן כבר ממש לא חידוש בעולם המעוצב של היום. כיום כל חדר מקבל את ההקפדה העיצובית ואת תשומת הלב לכל הפרטים. וכשאנחנו נעזרים במעצבת פנים הרי גם כל אביזר בבית עובר את שבט הביקורת של המעצבת. היא קובעת מה יוכל להיכנס אלינו הביתה ואם זו אסלה מעוצבת ולמה לא נוכל לתת דריסת רגל. כך שגם חדרי השירותים של היום נראים אחרת לגמרי מחדרי השירותים שהיו בעבר. אם זה בא לידי ביטוי בבחירת האינטרפוץ 4 דרך, או אינטרפוץ 3 דרך או לחלופין הלחצן לאסלה .

אסלה נסתרת – מה זה?

כאשר אנחנו מדברים על אסלות מעוצבות. לרוב תהיינה אלה אסלות סמויות. מה זה בעצם אסלה נסתרת ולמה היא טובה כל כך. למעשה האסלה הנסתרת היא אסלה תלויה אשר מיכל ההדחה שלה סמוי והוא מובנה בתוך הקיר. מה שאנחנו רואים זה למעשה רק את האסלה שתלויה והלחצן שתלוי באוויר ללא חיבור לרצפה. כאשר מיכל ההדחה קבוע מאחורי הקיר והמראה המתקבל הוא נקי ונעים לעין. כל אלה לפי המותגים המובילים שלנו. סוון אופיר, הנסגרואה, גרואה, אקווטופ, סניטק, בלנקו וניגא.

מה היתרונות של אסלה כזו?

האסלה התלויה כפי שכבר הבנתם אינה מחוברת לרצפה. זה אומר שניתן לשלוט הרבה יותר טוב על ניקיון החדר ועל הרצפה שמתחת לאסלה המעוצבת. זאת בניגוד לאסלה הרגילה אשר גם אם נקפיד מאוד על הניקיון. לרוב זה לא ממש יצליח והחדר כולו יהיה ספוג בניחוחות לא סימפטיים. במיוחד כאשר מדובר בשירותים של גני ילדים שדרך כלל משתמשים באסלה מונובלוק. או בבית עם ילדים שמתקשים לשמור על הניקיון.

מחפשים אסלה תלויה? מקלחונים מעוצבים לאמבטיה? כיורי אמבטיה ורחצה? הגעתם בדיוק למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא את הכלים הסניטריים והאביזרים הנלווים המעוצבים והאיכותיים ביותר.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן