אינטרפוצים

אינטרפוצים –  כינוי למנגנון של ברז מיקסר המותקן בדרך-כלל בקיר המקלחת. כלפי חוץ נראית ידית אחת בלבד, המופעלת באופן הבא: כשהידית למטה אין זרימת מים; כשהידית למעלה יש זרימת מים. כשהידית מסובבת לימין, זורמים מים קרים; כשהידית מסובבת לשמאל, זורמים מים חמים; כשהידית באמצע, זורמים מים פושרים

אינטרפוצים מגיעים היום בכמה דרכים: אינטרפוץ 4 דרך, אינטרפוץ 3 דרך.

מחירם נע במחירים שונים בשל העובדה שישנם כמה חברות המתחרות על שוק האינטרפוצים בצורה מאוד ברורה ותחרותית.

כולנו מכירים את המותגים שמציעים לנו אינטרפוצים כמו: אינטרפוץ 4 דרך של חמת, אינטרפוץ 3 דרך של גרואה וכן הלאה.

בחברת כיור וברז קיבצנו לכם את כולם תחת קורת גג אחת. כול זה כדי לא תצרכו להיות מטורטרים בין המותגים השונים כדי לדעת מה הכי מתאים לכם, ומה ייצור אצלכם את התקופה המירבית.

כמו כן ישנם גם אינטרפוצים המתאימים במיוחד למוטות הפינוק ומוטות המקלחת שיש למרבית האנשים בבית . בשל כך כול מוט הפינוק אם משולב ואם רגיל צריך להיות מותאם בצורה כזאת שאתם תדעו בדיוק את זרימת המים שלכם עובדת בכל רגע נתון. ובאיזה סדר ראש המקלחת יעבוד , או מוט הפינוק, או לחלופין המזלף הנמצא תלוי בחדר האמבטיה.

אינטרפוץ מגיע בצורה כזאת מכל מותג כזה או אחר באריזה סגורה שבא נמצא גם המנגנון המפעיל כול פריט בצורה מדוייקת. חברת כיור וברז תשמח להסביר לכם איך עובדת עניין ההרכבה. ואיך בדיוק אפשר להפיק את המירב.

אינטרפוץ גרואה כיום נחשב בעל השם הטוב ביותר בעולם. אם כי ישנם כיום עוד מותגים בעולם המתחרים על תשומת הלב בנושא. בין היתר ישנם מותגים כמו: סיוון אופיר, הנסגרואה, סניטק, מיובי, בלנקו ורבים אחרים המנסים למשוך את הלקוחות כדי לספק להם את השירות הטוב ביותר שאפשר ולקבל .

אינטרפוץ מחיר נע בסביבות הכמה מאוד שקלים,( תלוי במותג). כמובן שישנם גם אינטרפוצים 5 דרך במטרה לספק את המיטב בשביל הלקוחות

בחברת כיור וברז אפשר להנות מכל העולמות האלה. ולקבל את מיטב ההסברים והמערכות השונות לחדרי האמבטיה שלכם .

כאן בכיור וברז אנחנו פה בשבילכם להקשיב, לשמוע ולייעץ.

צריכים עזרה? פנו אלינו

    Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן