מקלחונים

מקלחונים ואמבטיות

מקלחונים ואמבטיות. אלו שני מרכיבים שונים אך כמובן דומים. כיום הם גורמים לרבים מאתנו להתלבטויות לא פשוטות. במיוחד כאשר אנחנו עומדים לפני שיפוצים של הבית ושל חדר האמבטיה. או אז עולה ההתלבטות, במה כדאי לבחור? האם חשוב להשקיע באמבטיה. הוותיקה והמיושנת או שמא ניתן לעצב חדר אמבטיה קליל יותר שיכלול רק מקלחון מעוגל ואלגנטי. האמת היא שלדילמת מקלחונים ואמבטיות אין לנו ממש תשובה ברורה וחד משמעית. אך אין ספק כי במקרים רבים נוכל בהחלט לוותר על האמבטיה וללכת רק על מקלחון פינתי עגול או חזיתי. בעולם המודרני של היום מקלחונים ואמבטיות יכולים להיות גם לפי מידות אישיות וחלומות פרטיים. כמו גם אמבטיות מיוחדות, מקלחון חזית, מקלחון פינתי, או לחלופין אמבטיות ומקלחונים רגילים.

מקלחונים ואמבטיות אלו הם מוצרים שכל בית זקוק להם. אז אם בעבר היה ברור וידוע כי חדר האמבטיה אמור לכלול אמבטיה ומקלחון הוא מוצר מותרות. הרי שכיום נהפכו היוצרות כאשר עולה השאלה והצורך לבחור בין מקלחונים ואמבטיות. במקרים רבים נוטה התשובה לטובת מקלחון עגול, מקלחון פינתי, או מקלחון חזית.

למה זה כך?

מה גרם לכך שרבים מוכנים לוותר על האמבטיה ומעדיפים במקומה את המקלחון הפינתי.
מקלחון – בגלל כל היתרונות
ישנה שורה ארוכה של יתרונות למקלחון. יתרונות אשר אלו מכריעים את הכף לטובתם.

  • יותר בטוח – מקלחון פינתי עגול או כל מקלחון בכל עיצוב שלא היה הוא מוצר הרבה יותר בטוח לשימוש. אם מדובר באנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות. הרי שברור כי המקלחון יהיה הרבה יותר בטוח עבורם. יותר מידי שברים, החלקות, נפילות אירעו בחדר האמבטיה רק בגלל הצורך להיכנס אל תוך האמבט לצורך הרחצה. האפשרות של מקלחון, זוהי חלופה טובה ובטוחה הרבה יותר.
  • יותר פרקטי – מבחינת שמירה על הניקיון, הרי שהמקלחון הוא הרבה יותר קל לניקוי ולשמירה מהבחינה הפרקטית. אם לצורך ניקוי האמבטיה היינו חייבים לכרוע ברך ולעמול קשות,. הרי שאת המקלחון אנחנו יכולים לנקות בקלות רבה באמצעים פשוטים ונגישים והתוצאה תהיה נקייה ומרשימה.
  • יותר שימושי – כיום אנחנו כמעט ולא מוצאים זמן לשבת באמבטיה וליהנות ממקלחת חמה וארוכה. היום אנחנו רוצים לסיים כל מטלה בהקדם אפשרי בלי שהות מיותרת. המקלחון הוא הרבה יותר שימושי והרבה יותר מתאים למקלחת קצרה ומהירה.

"כיור וברז" – הכתובת לכל מה שקשור בתחום אביזרים לאמבטיה. מקלחון מעוגל, מקלחון פינתי, מקלחון חזיתי ועוד.

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן