כיורים

כיורים

בעבר הייתה רק בחירה אחת: היו כיורים סטנדרטיים שהגיעו כחלק בלתי נפרד מהמבנה, וזהו.

היום הדברים שונים לחלוטין. בכל חנות שמשווקת מוצרי אינסטלציה ניתן לראות מגוון עצום של כיורים, בכל מיני צורות וצבעים. התוצאה היא, בדרך כלל שאתם עומדים קצת המומים וחוששים, אבל גם נלהבים, כמובן, אל מול המבחר הזה, ולא ממש יודעים במה לבחור. כיור היום נבחר לפי כמה דברים. אם זה גודל צורה או צבע, כמובן שכיורים מגיעים גם בדרכים שונות. אם זה כיור מונח, חצי שקוע, כיורי משטח, כיור אינטגרלי וכו'. גם כיורים למטבח לא יוצאים מקופחים, ומגיעים בכל מיני צורות. אם זה כיור כפול , או עם משטח או לחלופין כיורי נירוסטה .

כיורים מכול הסוגים והצבעים הנמצאים בחברת כיור וברז יכולים להגיע אליכם הביתה במהירות גדולה.

כמובן שלכל כיור דרך הרכבה אחרת, כמו כיור אינטגרלי,כיור משטח הדורש הדבקה לארון האמבטיה או לתלייה בעזרת תומכים, או כיורים חצי שקועים הדורשים הדבקה בגובה מסוים. כמו כן כיורי מטבח באופן כמעט קבוע מורכבים על ידי אנשי שיש שיתאימו לכם את שבחרתם בדיוק למידות השיש הרצויות.
גם כיורי בטון כיום הפכו וקיבלו ערך מוסף לחדר האמבטיה אם כי את כיורי הבטון של היום אפשר בקלות גם לשמש אותכם במרפסת בלי הצורך לרוץ לחדר המטבח בשביל לרחוץ ידיים. ובכל הקשור לכתמים על כיורי הבטון של היום. אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם ולא לדאוג. בשל כך שהם מצופים ומתוכננים בצורה כזאת שמאריכה להם את תוקף החיים

בחברת כיור וברז גאים להציג לכם את כול צורות והצבעים שיש כיום לשוק להציע , ממגוון המותגים העצום שיש לנו להציע לכם , אנו נשתדל להעניק לכם את כל תשומת הלב המירבית כדי שתצאו מרוצים.

כיור משתלב עם ארון אמבטיה

ארון אמבטיה מזמן לא רק ארון רגיל ומשולב עם מגוון עצום של כיורים מונחים שאפשר להתאים לכל צבע של ארון אמבטיה תלוי או עומד, כמו כן אפשר להתאימם גם לצבע המקלחון ..

כאן בכיור וברז אנחנו פה בשבילכם להקשיב, לשמוע ולייעץ.

צריכים עזרה? פנו אלינו

    Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
    WhatsApp chat
    דילוג לתוכן