כיור אמבטיה קטן

כיור אמבטיה קטן

כיור אמבטיה קטן הוא כיור חיוני וחשוב ביותר. אנחנו זקוקים לכיור הזה לצורך מטרות שונות ובדרך כלל הוא ישולב יחד עם ארון האמבטיה. כך גם נהנה מניצול טוב יותר של כל השטח במקום.

המותגים המובילים הם: סיוון אופיר, הנסגרואה, גרואה, מיובי, בלנקו וניגא

כיור קטן לאמבטיה זהו כיור נצרך ביותר. בכיור מונח או כיור חצי שקוע  אנחנו משתמשים לצורך שטיפת ידיים, לצחצוח שיניים ואם הוא לא קטנטן מידי, הרי שהוא יוכל גם להתאים לצורך רחצת תינוקות רכים. אין ספק, כי חשוב לתת את הדעת כאשר באים לבחור את הכיור לחדר האמבטיה, גם ארון האמבטיה התלוי צריך להתאים לגודל המתאים לכם, על מנת שהוא אכן יספק את המענה לכל אותם הצרכים שיש לנו בחדר האמבטיה.

כיור אמבטיה קטן לרחצת תינוקות קטנים
אז אם ניקח לדוגמא את הנושא של אמבטיה לתינוק שנולד, הרי שאם יש לנו כיור ארון אמבטיה קטן, אנחנו בהחלט עשויים ליהנות מהאפשרות הפרקטית והבטוחה ביותר של רחצת התינוק עם כל התנאים הדרושים לנו לשם כך​, דבר שאין לנו באמבטיה מכל סוג שהוא המיועד לתינוקות. מלבד זאת יש לנו בדרך כלל גם את משטח השיש אשר נמצא לצד הכיור והוא מאפשר לנו את הטיפול בתינוק לאחר הרחצה. את העטיפה והייבוש במגבת, הלבשת התינוק כאשר הכול נעשה באופן נעים בחלל המחומם והנעים של חדר האמבטיה.

כיור לחדר אמבטיה לצחצוח שיניים
אם אין לנו כיור בחדר האמבטיה או כאשר הכיור אינו נוח, ניאלץ להשתמש לצורך צחצוח השיניים בכיור המטבח. גם אם יש לנו כיור מטבח כפול נירוסטה, עדיין יהיה זה הרבה יותר נוח וסימפטי לצחצח שיניים על ידי כיור אמבטיה קטן. מסיבה זו ממש לא מומלץ לוותר על כיור כזה . כמובן שיש גם כיורים מגרניט , כיור טיטאן קוורץ ,כיור נירוסטה וכו' . כול אלה נותנים יד ביד עם מותגים כמו בלנקו, סיוון אופיר, מיטרני, ניגא וכו'

כיור ארון אמבטיה משלים את העיצוב של חדר האמבטיה
כיום אנחנו מוצאים כי רבים בוחרים את הארונות לאמבטיה המשלבים כיור קטן לחדר אמבטיה. מדובר בניצול חכם ונכון של החלל המעניק לנו חדר אמבטיה מנוצל ופונקציונלי במיוחד לצורך כל המטרות של החדר ובמיוחד לכיור

מחפשים כיור לאמבטיה? כיור מטבח כפול נירוסטה? כיור וברז. זוהי הכתובת!

Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן