כלים סניטריים - כיור וברז

כיורים מיוחדים

כאשר אנחנו בוחנים את הכיורים השונים אשר עומדים לרשותנו בקטלוגים השונים, אנחנו מגלים עולם שלם של אפשרויות. כיורים מסוגים שונים, כיורים למטרות שונות ולמעשה שלל כיורים מיוחדים אשר יעצבו לנו את חדר האמבטיה כמו כן גם ארון האמבטיה ישדרג באופן נאה ונעים לעין מבלי לפגוע בפונקציונליות של הכיורים הללו

כיום ממלא הכיור עוד כמה וכמה פונקציות מעבר לשימוש הרגיל של הכיור במקור אם זה כיור מונח או כיור חצי שקוע , או כיור בטון. כיום ישנם כיורים מיוחדים אשר משדרגים כל חדר אמבטיה וכל מטבח כאשר הודות לכיורים הללו החלל כולו מקבל מראה ייחודי, אופנתי ובעל עיצוב מודגש ובולט לעין. ניקח לדוגמא את הכיורים המונחים, כיור בטון, כיור משטח. מדובר בכיורים רבי רושם אשר בולטים מאוד בעיצוב הכללי של החלל כולו, במטבח או בחדר האמבטיה.

גם כיורים מיוחדים כמו בטון , חצי שקועים , או כיורים העשויים מטיטאן קוורץ יכולים לעצב את חדר האמבטיה לרמת גימור מושלמת, ולפי רצונותיכם . 

כיורים מיוחדים לכל מטרה

אם אתם רוצים להתרשם מכיורים מיוחדים בדגמים מעוצבים וייחודיים, הכתובת שלכם היא ב"כיור ברז". שם תוכלו להתרשם ממבחר ענק ומרשים במיוחד של כיורים, ארונות אמבטיה, ואסלות לכל מטרה ולכל חלל מתבקש. בין אם מדובר בבחירת כיורים לאמבטיה עם ארון אשר יסדרו את האמבטיה ויעניקו לו מראה עדכני. תוך שכל חפץ או פריט יתפוס את מקומות הראוי לו בחדר האמבטיה ובין אם מדובר בכיורים מיוחדים למטבח. הכיורים הללו מעוצבים היטב ומוצעים לכל המעוניין את הכיורים שיענו באופן מדויק על הדרישות האישות. כמו גם העיצוביות של כל אחד, לכל חלל ולכל מטרה. כיורים מיוחדים אם למטבח ואם לאמבטיה יכולים להגיע לגדלים גדולים ואולי קצת חריגים. תפקידינו ובתפקיד בעלי המקצוע שאנו עובדים איתם יתאימו לכם כול כיור מיוחד או לא לרשימת הצרכים האישיים שלכם

כיורים לאמבטיה עם ארון

עד לפני זמן לא רב היו הכיורים בחדרי האמבטיה, כיורים בפני עצמם. הם תפסו קיר פינתי או אפילו מרכזי בחדר האמבטיה. ולא היה מצוי כל כך שאנשים ינסו לנצל את האזור לצורך הרכבת אורן סביב הכיור. כיום, רוב רובם של ארונות האמבטיה משלבים גם את הכיור בתוכם. (כיור משטח, כיור בטון, כיור חצי שקוע,או טיטאן קוורץ). כאשר כיורים לחדרי אמבטיה משמשים אגב כך גם כאמבטיה לתינוק, ככיור עבר כביסה ידנית וכמובן גם לצורך צחצוח שיניים.
מתעניינים על אודות כיורים מעוצבים לאמבטיה?

רוצים לשמוע על כיורים מיוחדים?
כיורים לחדרי אמבטיה?

פנו אלינו ל"כיור וברז". הכתובת למגוון סוגים של כיורים מעוצבים לאמבטיה. אתם תוכלו לבחור את הכיור שיענה באופן מדויק על הדרישות שלכם בהתאם לחלל הנתון שברשותכם.

 
Call Now Buttonהתקשרו עכשיוScroll Up
WhatsApp chat
דילוג לתוכן